Retro taška

Do fitka i na služební cestu
1190 Kč

  1. ODDĚLENÁ KAPSA NA OBUV
  2. VELKÉ A KVALITNÍ ZIPY
  3. ODOLNÉ BAVLNĚNÉ PLÁTNO

Popis produktu

Naše Radims retro tašky jsou vyrobeny z moderního, pevného a odolného plátna ze 100% bavlny. Tento materiál je odolný proti opotřebení při běžném použití a tak se perfektně hodí jako taška, kterou si sebou každý den berete do fitka nebo na krátké cesty tzv. "víkendovka", atd.

ZPEVŇUJÍCÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYSOCE KVALITNÍ ZIPY

Hlavním cílem bylo zajistit, že Vás neselže žádná část příslušenství. Otevírání / zavírání retro tašky a kapes nebylo nikdy lehčí, je totiž usnadněno použitím velkých a kvalitních zipů. Spodní část tašky je chráněna proti špíně a poškození čtyřmi gumovými „čudlíky“.

ODDĚLENÁ KAPSA NA OBUV

Tato kapsa je navržena tak, aby oddělila Vaše boty od čistého oblečení. Nemusíte se tedy bát, že by se Vám oblečení zašpinilo nebo chytilo nechtěný zápach. Je ideální pro Vaše tenisky do posilovny nebo lakýrky pro Vaši business cestu.

SPECIFIKACE

Rozměry naši Radims retro tašky jsou 50 x 20 x 32cm – (D x Š x V). Tato velikost je perfektní pro příruční zavazadlo a dá se uložit i pod sedadlo. Pro organizaci a rozdělení vašich věcí v této retro tašce přes rameno můžete využít několik kapes, které se nacházejí venku i uvnitř. Naše multifunkční retro taška disponuje třemi uzavíratelnými kapsami, které jsou ideální pro uschování vašich cenností. Popruh na rameno je doplněn pohodlným polstrováním pro větší komfort. Doplňky jsou vyrobeny z EKO kůže.

 

Material100% plátno
StylRetro
BarvaKhaki
Sledujte náš instagram
Zpracování dat
Schovat