RUČNĚ VYRÁBĚNÉ KOŽENÉ PRODUKTY 👐 l DOPRAVA ZDARMA NAD 2000 KČ

PÁNSKÁ KOŽENÁ PENĚŽENKA KLASIK

1850 Kč
Tato klasika je pořádný kus peněženky. Uchová vše potřebné jako bankovky, mince a také karty. Je vyrobena z hovězí usně, která je opracovaná rostlinnými činidly.
VOLITELNÉ PŘÍPLATKY
Barva prošití (bez příplatku):
Ražba iniciálů:
Poznámka k produktu:
Balzám na kůži (běžná cena 150 Kč):
VARIANTY
Barva:
addNení skladem

Popis produktu

Časté přání zákazníků nás motivovalo k vývoji této pánské klasiky. Ručně šitá pánská kožená peněženka s kapsičkou na mince je vyrobena z hovězí usně, která je opracovaná rostlinnými činidly. Kůže použita na černou variantu pochází z české koželužny.

Všechno po ruce

Peněženka má na jedné straně tři přihrádky na karty a na druhé straně kapsičku na mince. Pod nimi se schovává místečko pro další karty. Přes celou délku peněženky se potom táhne místo pro bankovky a účtenky.

Ruční práce

Pánská kožená peněženka je kompletně celá vyrobena ručně. Od výřezu jednotlivých dílů, lepení, broušení hran až po ruční šití. Myslíme, že právě toto ji dělá v dnešní době rychlé módy opravdu jedinečnou a každý kus je a bude originálem. Dlouhověkost je zaručená ručním sedlářským stehem a voskovanou nití. 

Individuální úpravy

Nabízíme možnost volby barvy prošití, různou kombinaci barev kůže či ražbu firemního loga nebo iniciálu. Pro individuální požadavky piště na email info@radims.com.

Záruka kvality a individuální přístup

Jelikož se jedná o ruční práci, tak ručíme za kvalitu produktu. Nicméně jsme připravení opravit jakoukoliv závadu či „nehodu“ v naší dílně.

Rozměry

Rozměry peněženky jsou 12,5 x 9,5 x 2 cm (D x Š x V). 

 

Sledujte náš instagram