RUČNĚ VYRÁBĚNÉ KOŽENÉ PRODUKTY 👐 l DOPRAVA ZDARMA NAD 2000 KČ

KOŽENÝ MINI MESSENGER KOŇAK

3490 Kč
Jedinečná italská kůže a poctivé řemeslo. Náš mini messenger je praktická malá pánská kožená taška přes rameno s klopnou, která je kompletně celá vyrobena ručně.
VOLITELNÉ PŘÍPLATKY
Ražba iniciálů:
Poznámka k produktu:
Balzám na kůži (běžná cena 150 Kč):
addDoba dodání 3 - 4 týdny

1) JEDINEČNÁ ITALSKÁ KŮŽE A VYROBENO V ČESKU

2) RUČNĚ ŠITO TRADIČNÍM SEDLÁŘSKÝM STEHEM

3) CERTIFIKÁT PŮVODU KŮŽE KE KAŽDÉMU KUSU

Popis produktu

Praktická malá pánská kožená taška přes rameno s klopnou, která je kompletně celá vyrobena ručně. Od výřezu jednotlivých dílů, nýtování až po ruční šití. Myslíme, že právě toto ji dělá v dnešní době opravdu jedinečnou a každý kus je a bude originálem. Mini messenger je vybaven nastavitelným koženým popruhem, který je rozšířený v oblasti ramene pro pohlednější nošení. Na přání lze popruh jakkoliv upravit. Tento celokožený mini messenger bag je určen k nošení přes rameno.

Kapsy pro organizaci věcí

Kožené víko je opatřeno stylově vypadající sponou. Ta se však nepoužívá k otvírání, ale místo ni je použit cvok, který dělá otvírání pohodlnější a rychlejší. Kožený mini messenger má na přední straně jednu separátní kapsu a na zadní straně kapsu na zip (ideální např. pro peněženku). Uvnitř mini messengeru se poté ukrývá poutko s klipem pro připnutí klíčů a dvě kapsičky. Jedna, která může uschovat například cestovní dokumenty a druhá na nejpouživanější karty.

Jedinečný vzhled kůže

Její zvláštnost spočívá v za sucha aplikovaném voskovaném povrchu, kterému se také říká "pull up" efekt. Tento efekt dodává kůži jedinečný vzhled a při každém škrábanci či ohnutí zůstává známka používání.

Záruka kvality a individuální přístup

Jelikož se jedná o ruční práci, tak ručíme za kvalitu produktu. Nicméně jsme připravení opravit jakoukoliv závadu či „nehodu“ v naší dílně. Taky nabízíme individuální úpravy či ražbu iniciálu. Pro individuální požadavky piště na email info@radims.com.

Rozměry

Rozměry našeho koženého mini messengeru přes rameno jsou 21 x 8 x 26cm (D x Š x V).

Záleží Vám na tom kdo ho vyrobil? Odkud pochází kůže a jak se zpracovává?

Jsme velice rádi, že se nám povedlo uzavřít dohodu s tradiční italskou řemeslnou koželužnou, která sídlí v Toskánsku na břehu řeky Arno mezi Florencí a Pisou. Místní řemeslníci zde uzavřeli společenství za účelem udržení kvality finálního produktu a zpracování, které má zde více než stoletou tradici. Vybrali jsme si je právě proto, že máme společné hodnoty. My i sdružení víme, jak je důležitá otázka udržitelnosti a vzájemný respekt lidí a přírody. Každá kůže je rostlinně vyčiněná a naolejována lojem. Tento proces se nazývá Třísločinění a může trvat až dva měsíce. Bohužel hlavně doba zpracování a finanční náročnost této tradiční metody je důvod, proč v dnešní době výrobci využívají metodu Chromočinění (kůže se činí v chemikáliích) a tím pádem se zkracuje doba výroby na pár dní. Proto ke každému vyrobenému kusu patří certifikát původu, který má unikátní číslo a informace o výrobci.

Sledujte náš instagram