RUČNĚ VYRÁBĚNÉ KOŽENÉ PRODUKTY 👐 l DOPRAVA ZDARMA NAD 2000 KČ

O nás

 

Ručně vyrábím kožené tašky, pouzdra na doklady, peněženky a další produkty, které vám vydrží roky.

Jsem Radim – vystudovaný ajťák, který si zamiloval práci s kůží. Naučil jsem se kožené produkty vyrábět ručně. Od výřezu jednotlivých dílů, nýtování až po jejich šití. Vznikají tak skutečně originální a jedinečné kousky. Tvořím je s láskou pro lidi, kteří umí ocenit poctivou ruční práci, chtějí žít udržitelně a pořizovat si kvalitní výrobky.

V současnosti spolupracuji s panem Petrem, zkušeným a inspirativním brašnářem. Je to řemeslný kouzelník. Když si nevím s něčím rady, vždy najde řešení. :)

Byl jsem zapáleným samoukem, který čelil řadě výzev.

Znalosti a dovednosti jsem nezískal ani po tatínkovi, ani po dědečkovi, ale strávením nespočtem hodin u návodných videí, koukáním pod ruce místnímu brašnáři i navštěvováním kurzu šití, kde jsem byl jediným mužem mezi ženami. :)

Po práci jsem šil a šil. Nejprve z plátna, později z kůže. S vizí výroby stylových i funkčních kousků, které se s věkem neopotřebovávají, ale naopak zrají jako víno. 

Pro spolupráci si vybírám jen ověřené dodavatele s tradičními výrobními postupy, kteří jsou etičtí a šetrní k přírodě.

Svou tvorbou se snažím vdechnout brašnářství u nás znovu život. Dal jsem si za cíl vyrábět kvalitní produkty a omezit tak konzumní způsob života. Chci podporovat lokální dodavatele. Pro spolupráci si však vybírám jen ty ověřené, s tradičními výrobními postupy, etické a šetrné k přírodě.

Hodnoty, na kterých stavím:

  • Spokojenost zákazníků je pro mě vždy na prvním místě, proto jsem si dal za cíl tvořit jedinečné produkty, komunikovat otevřeně a jednat poctivě.
  • Nabídkou služby oprav výrobků chci zákazníky motivovat k omezení spotřeby a konzumního způsobu života. 
  • Podnikání pro mě není jen o produkci, ale také o zodpovědnosti k planetě, lidské práci i budoucím generacím. 

 

 

"Klobouk v logu symbolizuje právě tyto hodnoty, na kterých stavím.

Je symbolem v dnešní době tak ohroženého gentlemanství."

  - Radim Schneider

 

 

Sledujte náš instagram