RUČNĚ VYRÁBĚNÉ KOŽENÉ PRODUKTY 👐 l DOPRAVA ZDARMA NAD 2000 KČ

DÁMSKÁ KOŽENÁ KABELKA

4490 Kč
Dámská kožená kabelka ve variantě Koňak je vyrobena z italské hovězí kůže a opět šita ručně v ČR. Tato kůže nabízí opravdu jedinečný vzhled, který se u nás jen tak nevidí. Legendární kvalita YKK se postará o uzavíraní na zip. Pevné prošité uši jsou připraveny pohodlně viset na vašem rameni. Uvnitř se nachází kapsička na drobnosti a karabina na pověšení klíčů.
VOLITELNÉ PŘÍPLATKY
Balzám na kůži (běžná cena 150 Kč):
VARIANTY
Barva:
addSkladem (dodání do 2 dnů)

1) JEDINEČNÁ ITALSKÁ KŮŽE 

2) RUČNĚ ŠITO TRADIČNÍM SEDLÁŘSKÝM STEHEM 

3) VYROBENO V ČR A MOŽNOST INDIVIDUÁNÍCH ÚPRAV (NAPŘ. BARVA PROŠITÍ, DÉLKA POPRUHŮ ATD..)

Popis produktu

Dámská kožená kabelka - shopperka české výroby

Tato kožená dámská je kompletně celá vyrobena ručně. Od výřezu jednotlivých dílů, lepení, broušení hran až po ruční šití. Myslíme, že právě toto ji dělá v dnešní době rychlé módy opravdu jedinečnou a každý kus je a bude originálem. Dlouhověkost je zaručená ručním sedlářským stehem a voskovanou nití. 

Kapsy pro organizaci věcí

O uzavíraní se stará legendární YKK zip v zlaté barvě. Kabelka má uvnitř na jedné straně kapsu na drobnosti, která uchová mobil, diář velikosti A6 atd. Na druhé straně je potom karabina na klíče. Do hlavní části se pak vejde všechno potřebné pro úspěšný den - notebook, láhev na vodu a další vaše tajnosti. 

Jedinečný vzhled italské kůže u varianty Koňak

Její zvláštnost spočívá v za sucha aplikovaném voskovaném povrchu, kterému se také říká "pull up" efekt. Tento efekt dodává kůži jedinečný vzhled a při každém škrábanci či ohnutí zůstává známka používání.

Rozměry

Rozměry uzavřené dámské kabelky jsou 30-35 x 30 x 8 cm (D x Š x V)

 

Záruka kvality a individuální přístup

Jelikož se jedná o ruční práci, tak ručíme za kvalitu produktu. Nicméně jsme připravení opravit jakoukoliv závadu či „nehodu“ v naší dílně. Taky nabízíme individuální úpravy (jiná barva prošití, kombinace barev kůže atd..) či ražbu iniciálu. Pro individuální požadavky piště na email info@radims.com.

 

Sledujte náš instagram