Doprava zdarma nad 2 000 Kč :) 

Kožený mini messenger

Ručně šitý společník
VOLITELNÉ PŘÍPLATKY
Ražba iniciálů:
Poznámka k produktu:
VARIANTY
Barva:
2590 Kč
addDoba dodání 3 až 4 týdnů

1) LOKÁLNÍ MATERIÁLY A VYROBENO V ČESKU

2) RUČNĚ ŠITO TRADIČNÍM SEDLÁŘSKÝM STEHEM

3) MOŽNOST INDIVIDUÁLNÍCH ÚPRAV

Popis produktu

Kožený mini messenger

Praktická malá pánská kožená taška přes rameno s klopnou, která je kompletně celá vyrobena ručně. Od výřezu jednotlivých dílů, nýtování až po ruční šití. Myslíme, že právě toto ji dělá v dnešní době opravdu jedinečnou a každý kus je a bude originálem. Mini messenger je vybaven nastavitelným koženým popruhem, který je rozšířený v oblasti ramene pro pohlednější nošení. Na přání lze popruh jakkoliv upravit. Tento celokožený mini messenger bag je určen k nošení přes rameno.

Lokální materiály

Kůže použitá na výrobu mini messengeru je zpracována v České republice. V koželužně, která má tradici už několik desítek let a to použitím nejstaršího způsobu vyčiňování usní – Třísločiněním. Při této metodě se používají jen organické látky vyskytující se v přírodě (kůry stromů, dřevo, listy a kořeny některých rostlin). Všechny ostatní materiály poté nakupujeme od tuzemských dodavatelů.

Kapsy pro organizaci věcí

Kožené víko je opatřeno stylově vypadající sponou. Ta se však nepoužívá k otvírání, ale místo ni je použit cvok, který dělá otvírání pohodlnější a rychlejší. Kožený mini messenger má na přední straně jednu separátní kapsu a na zadní straně kapsu na zip (ideální např. pro peněženku). Uvnitř mini messengeru se poté ukrývá poutko s klipem pro připnutí klíčů a dvě kapsičky. Jedna, která může uschovat například cestovní dokumenty a druhá na nejpouživanější karty.

Záruka kvality a individuální přístup

Jelikož se jedná o ruční práci, tak ručíme za kvalitu produktu. Nicméně jsme připravení opravit jakoukoliv závadu či „nehodu“ v naší dílně. Taky nabízíme individuální úpravy či ražbu iniciálu. Pro individuální požadavky piště na email info@radims.com.

Rozměry

Rozměry našeho koženého mini messengeru přes rameno jsou 21 x 10 x 26cm (D x Š x V).

Sledujte náš instagram
Zpracování dat
Schovat