RUČNĚ VYRÁBĚNÉ KOŽENÉ PRODUKTY 👐 l DOPRAVA ZDARMA NAD 2000 KČ

KOŽENÉ POUZDRO NA DOKLADY A KARTY

940 Kč
Pouzdro má dvě přihrádky, které lehce uchovají vaši občanku, platební karty i řidičák. Do každé přihrádky se vlezou i čtyři karty. Je vyrobené z hovězí kůže, která je činěná přírodními látkami.
VOLITELNÉ PŘÍPLATKY
Balzám na kůži (běžná cena 150 Kč):
VARIANTY
Barva:
addSkladem (dodání do 2 dnů)

1) JEDINEČNÁ ITALSKÁ KŮŽE (KOŇAK) A ČESKÁ KŮŽE (ČERNÁ)

2) RUČNĚ ŠITO TRADIČNÍM SEDLÁŘSKÝM STEHEM 

3) VYROBENO V ČESKU

Popis produktu

Kožené pouzdro na doklady a karty je kompletně celé vyrobené ručně. Od výřezu jednotlivých dílů, lepení, broušení hran až po ruční šití. Myslíme, že právě toto ho dělá v dnešní době rychlé módy opravdu jedinečným a každý kus je a bude originálem. Dlouhověkost je zaručená ručním sedlářským stehem a splétanou voskovanou nití, která je vyrobena v Itálii. 

Původ kůže

Koňak

U varianty Koňak jsme použili kůži vyčiněnou a opracovanou v tradiční Italské koželužně. Její zvláštnost spočívá v za sucha aplikovaném voskovaném povrchu, kterému se také říká "pull up" efekt. Tento efekt dodává kůži jedinečný vzhled a při každém škrábanci či ohnutí zůstává známka používání. Ke každému vyrobenému kusu patří certifikát původu, který má unikátní číslo a informace o výrobci.

Černé

Černá verze koženého pouzdra na karty je vyrobena z kůže, která je zpracována v české koželužně.  

Všechno po ruce

Díky minimalistickým rozměrům ho v kapse skoro ani neucítíte a přesto se postará o vše potřebné. Pouzdro má dvě přihrádky na karty, doklady či vizitky. Do každé se vlezou i čtyři karty. O uzavírání se stará elegantní klopa. 

Rozměry

Rozměry uzavřeného koženého pouzdra jsou:

11 x 7 x 0.5 cm (D x Š x V). 

Kožené pouzdro na karty a doklady

Peníze ani karty nejsou součastí produktu :-)

Sledujte náš instagram