Doprava zdarma nad 2 000 Kč :) 

Dámská kožená peněženka

Ručně šitá dlouhánka, která se zapíná pomoci zdobeného cvoku. Je vyrobena a šita ručně. Pyšní se jedinečným vzhledem, praktickým uspořádáním přihrádek na karty a disponuje také kapsou na zip.
2390 Kč
addDoba dodání 2 týdny

1) JEDINEČNÁ ITALSKÁ KŮŽE A VYROBENO V ČESKU

2) RUČNĚ ŠITO TRADIČNÍM SEDLÁŘSKÝM STEHEM

3) CERTIFIKÁT PŮVODU KE KAŽDÉMU KUSU

Popis produktu

Dámská dlouhá kožená peněženka

Tato kožená dámská peněženka je kompletně celá vyrobena ručně. Od výřezu jednotlivých dílů, lepení, broušení hran až po ruční šití. Myslíme, že právě toto ji dělá v dnešní době rychlé módy opravdu jedinečnou a každý kus je a bude originálem. Dlouhověkost je zaručená ručním sedlářským stehem a voskovanou nití. 

Kapsy pro organizaci věcí

Ručně šitá dámská peněženka se uzavírá pomocí zdobeného cvoku. Peněženka má uvnitř na jedné straně kapsu na zip, která bezpečně uchová drobáky či nějaké cennosti. Na druhé straně je potom šest přihrádek na platební karty a jiné doklady. Pod nimi se skrývá místečko pro bankovky a účtenky.

Záruka kvality a individuální přístup

Jelikož se jedná o ruční práci, tak ručíme za kvalitu produktu. Nicméně jsme připravení opravit jakoukoliv závadu či „nehodu“ v naší dílně. Taky nabízíme individuální úpravy či ražbu iniciálu. Pro individuální požadavky piště na email info@radims.com.

Jedinečný vzhled kůže

Její zvláštnost spočívá v za sucha aplikovaném voskovaném povrchu, kterému se také říká "pull up" efekt. Tento efekt dodává kůži jedinečný vzhled a při každém škrábanci či ohnutí zůstává známka používání.

Rozměry uzavřené peněženky jsou 20,5 x 9,5 x 2,5 cm (D x Š x V)

Záleží Vám na tom kdo ho vyrobil? Odkud pochází kůže a jak se zpracovává?

Jsme velice rádi, že se nám povedlo uzavřít dohodu s tradiční italskou řemeslnou koželužnou, která sídlí v Toskánsku na břehu řeky Arno mezi Florencí a Pisou. Místní řemeslníci zde uzavřeli společenství za účelem udržení kvality finálního produktu a zpracování, které má zde více než stoletou tradici. Vybrali jsme si je právě proto, že máme společné hodnoty. My i sdružení víme, jak je důležitá otázka udržitelnosti a vzájemný respekt lidí a přírody. Každá kůže je rostlinně vyčiněná a naolejována lojem. Tento proces se nazývá Třísločinění a může trvat až dva měsíce. Bohužel hlavně doba zpracování a finanční náročnost této tradiční metody je důvod, proč v dnešní době výrobci využívají metodu Chromočinění (kůže se činí v chemikáliích) a tím pádem se zkracuje doba výroby na pár dní. Proto ke každému vyrobenému kusu patří certifikát původu, který má unikátní číslo a informace o výrobci.

Sledujte náš instagram
Zpracování dat
Schovat