RUČNĚ VYRÁBĚNÉ KOŽENÉ PRODUKTY 👐 l DOPRAVA ZDARMA NAD 2000 KČ

DÁMSKÁ KOŽENÁ PENĚŽENKA

2390 Kč
Ručně šitá dlouhánka české výroby, která se zapíná pomoci zdobeného cvoku. Je vyrobena buď z české kůže (přírodní) nebo italské kůže (Koňak). Pojme vše potřebné. Nic víc, nic míň. Pyšní se jedinečným vzhledem, praktickým uspořádáním přihrádek na karty a disponuje také kapsou na zip.
VOLITELNÉ PŘÍPLATKY
Balzám na kůži (běžná cena 150 Kč):
VARIANTY
Barva:
addSkladem (dodání do 2 dnů)

1) JEDINEČNÁ ITALSKÁ KŮŽE (KOŇAK) NEBO ČESKÁ KŮŽE (PŘÍRODNÍ) 

2) RUČNĚ ŠITO TRADIČNÍM SEDLÁŘSKÝM STEHEM 

3) VYROBENO V ČR 

Popis produktu

České dámská kožená peněženka

Tato kožená dámská peněženka je kompletně celá vyrobena ručně. Od výřezu jednotlivých dílů, lepení, broušení hran až po ruční šití. Myslíme, že právě toto ji dělá v dnešní době rychlé módy opravdu jedinečnou a každý kus je a bude originálem. Dlouhověkost je zaručená ručním sedlářským stehem a voskovanou nití. 

Kapsy pro organizaci věcí

Ručně šitá dámská peněženka se uzavírá pomocí zdobeného cvoku. Peněženka má uvnitř na jedné straně kapsu na zip, která bezpečně uchová drobáky či nějaké cennosti. Na druhé straně je potom šest přihrádek na platební karty a jiné doklady. Pod nimi se skrývá místečko pro bankovky a účtenky.

Jedinečný vzhled italské kůže u varianty Koňak

Její zvláštnost spočívá v za sucha aplikovaném voskovaném povrchu, kterému se také říká "pull up" efekt. Tento efekt dodává kůži jedinečný vzhled a při každém škrábanci či ohnutí zůstává známka používání.

Přírodní varianta z české kůže

Po vyčinění se kůže už nebarví. To ji zanechává krásný přírodní nádech. Po výrobě ji jen ošetříme našim balzámem na kůži. Čím více spolu zažijete, tím více bude unikátní neboť bude věkem dostávat krásnou patinu. 

Rozměry

Rozměry uzavřené peněženky jsou 20,5 x 9,5 x 2,5 cm (D x Š x V)

Malinko z výroby: 

Záruka kvality a individuální přístup

Jelikož se jedná o ruční práci, tak ručíme za kvalitu produktu. Nicméně jsme připravení opravit jakoukoliv závadu či „nehodu“ v naší dílně. Taky nabízíme individuální úpravy či ražbu iniciálu. Pro individuální požadavky piště na email info@radims.com.

 

Záleží Vám na tom kdo ho vyrobil? Odkud pochází kůže a jak se zpracovává? K variantě Koňak navíc dostanete certifikát původu. 

Jsme velice rádi, že se nám povedlo uzavřít dohodu s tradiční italskou řemeslnou koželužnou, která sídlí v Toskánsku na břehu řeky Arno mezi Florencí a Pisou. Místní řemeslníci zde uzavřeli společenství za účelem udržení kvality finálního produktu a zpracování, které má zde více než stoletou tradici. Vybrali jsme si je právě proto, že máme společné hodnoty. My i sdružení víme, jak je důležitá otázka udržitelnosti a vzájemný respekt lidí a přírody. Každá kůže je rostlinně vyčiněná a naolejována lojem. Tento proces se nazývá Třísločinění a může trvat až dva měsíce. Bohužel hlavně doba zpracování a finanční náročnost této tradiční metody je důvod, proč v dnešní době výrobci využívají metodu Chromočinění (kůže se činí v chemikáliích) a tím pádem se zkracuje doba výroby na pár dní. Proto ke každému vyrobenému kusu patří certifikát původu, který má unikátní číslo a informace o výrobci.

Sledujte náš instagram