Doprava zdarma nad 2 000 Kč :) 

Kožená odkládací miska

Postará se o klíče, peněženku či drobáky
VARIANTY
Barva:
550 Kč
addSkladem (dodání do 2 dnů)

1) LOKÁLNÍ MATERIÁLY A VYROBENO V ČESKU

2) KŮŽE Z ČESKÉ KOŽELUŽNY

3) VELIKOST 15 CM x 15 CM SE POSTARÁ O VŠE VE VAŠÍ KAPSE

Kožená odkládací miska

Přiznejme si, že náš odchod z domova je občas pěkně hektický. Kde jsem dal peněženku? Sakriš, nechala jsem doma klíče! Jejda, já jsem si ty sluchátka zapomněl nachystat. Tomu je nyní konec! O vše důležité ve vaší kapse se postará naše stylová kožená odkládací miska (peněženka, mince, klíče, hodinky, sluchátka, atd..). Miska je k dostání v černé variantě, která je probarvená (to znamená, že spodní strana je také černá). A variantě bez barevné úpravy. Kůže je naprosto přírodní a je jen ošetřena našim balzámem.

Lokální materiály

Kůže použitá na výrobu této kožené misky je zpracována v České republice. V koželužně, která má tradici už několik desítek let a to použitím nejstaršího způsobu vyčiňování usní – Třísločiněním. Při této metodě se používají jen organické látky vyskytující se v přírodě (kůry stromů, dřevo, listy a kořeny některých rostlin). Všechny ostatní materiály poté nakupujeme od tuzemských dodavatelů.

Záruka kvality a individuální přístup

Jelikož se jedná o ruční práci, tak ručíme za kvalitu produktu. Nicméně jsme připravení opravit jakoukoliv závadu či „nehodu“ v naší dílně. Taky nabízíme individuální úpravy či ražbu iniciálu. Pro individuální požadavky piště na email info@radims.com.

Klíče, peníze a ostatní věci nejsou součásti výrobku. :)

 

 

Sledujte náš instagram
Zpracování dat
Schovat