Retro peněženka

Průkopník v šedi peněženek
690 Kč

1) ODOLNÉ BAVLNĚNÉ PLÁTNO

2) HOVĚZÍ USEŇ

3) SPECIÁLNÍ KAPSA NA SIM KARTU

Popis produktu

retro peněženka je navržena tak, aby vyčnívala v šedi dnešních peněženek. Užší, stylovější a kvalitnější. Tato slova přesně vystihují retro peněženku. Vyladěná kombinace použitých materiálů ji dělá výjimečnou záležitostí. Svým vzhledem Vám zaručí zvídavé pohledy, ať už platíte ve svém oblíbeném obchodě či sedíte na kafíčku s přáteli.

Vnější část peněženky je zpracována z kvalitního bavlněného plátna, které je vysoce odolné proti otěru. Tento materiál je příjemný na dotek a jeho vzhled je stylový.

Vnitřní část je vyrobena ze 100 % full grain kůže, na kterou je aplikován speciální vosk, což dodává kůži starodávný vzhled známý ve světě jako crazy horse leather. Díky tomuto vzhledu, přidá každý škrábanec na jedinečnosti této peněženky. 

Méně je více                                                                                                        

naším cílem bylo, aby peněženka zabírala co nejméně místa, a proto disponuje čtyřmi přihrádkami pro karty, jednou pro ID kartu a dvěma kapsami pro bankovky a účty. Toto rozhodnutí zajistilo, že peněženku můžete nosit nenápadně v kapse vašeho saka.

Vychytaná kapsička

nechtěná ztráta SIM karet při Vašich dobrodružných cestách po světě je u konce. Navrhli jsme kapsičku přímo pro tento účel. Zaručeně uchová SIM nebo paměťovou kartu v bezpečí.

Specifikace

Rozměry naší plátěné peněženky jsou 11 x 9,5 x 1cm (D x Š x V).

Sledujte náš instagram
Zpracování dat
Schovat