Messenger bag

100 %
Osvěží staré tradice
1450 Kč

1) ZAPÍNÁNÍ BRAŠNY POMOCÍ PEVNÝCH CVOKŮ

2) KVALITNÍ HOVĚZÍ KŮŽE OŠETŘENÁ SPECIÁLNÍM VOSKEM

3) MAGNETICKY UZAVIRATELNÉ KAPSY

Popis produktu

Náš messenger bag je určen k nošení přes rameno. Je vyrobena z odolného bavlněného plátna. Plátno na této brašně doplňuje hovězí usně (kůže) nejvyšší kvality. Kombinace těchto materiálů dělá náš Radims messenger bag opravdu retro-vintage.

Zapínaní na cvok a nastavitelný popruh

K zaručení stylově vypadajícího a zároveň rychlého zavíraní/otvíraní koženého víka tašky jsme použili cvoky. Cvoky zaručují, že náš messenger bag zůstane bezpečně uzavřen. K ještě většímu zabezpečení brašna disponuje vnitřním zipem.  Popruh si můžete nastavit na délku, která vám bude vyhovovat. Díky širšímu popruhu není třeba polstrování a současně je nošení tašky pohodlnější. Popruh kvůli bezpečnému nošení nelze odepnout.

Kapsy pro organizaci věcí

Pod koženým víkem se ukrývají dvě přední kapsy, které pro snadnější přístup využívají magnetické cvoky. Radims messenger bag disponuje třemi kapsami uzavíratelnými na zip. Dvě se nachází uvnitř brašny a jedna ze zadní venkovní strany tašky.

Jedinečný vzhled

Na kůži je aplikován speciální vosk, což dodává kůži starodávný vzhled známý ve světě jako "crazy horse leather". Díky tomuto vzhledu, přidá každý škrábanec na jedinečnosti naší brašně. Tato kůže postupem času užívání opravdu „zraje“.

Rozměry

Rozměry naší tašky přes rameno jsou 37 x 13 x 28cm (D x Š x V). Hladce uschová 14“ laptop.

Hodnocení zákazníku
Realný uživatel
100 %
super rychlý a příjemný obchod, krásné zboží, děkuji moc :) Jana
Realný uživatel
100 %
Dal jsem si sice na čas s recenzí a hodnocením, ale to hlavně proto, že jsem chtěl hodnotit objektivně a ne po prvotním nadšení. A musím jenom chválit. Mám zhruba 6-7 týdnů retro tašku a také messenger, s oběma jsem naprosto spokojen. Naprosto splňují mé požadavky. Jsou stylové, praktické, retro a navíc opravdu kvalitně ušité. Nemám je sice ještě ani dva měsíce, ale už si to bez nich neumím představit.
Realný uživatel
100 %
Dnes přišel messenger bag a musím říct, že ještě předčil moje očekávání. Je to naprostá pecka, jak zpracování tak použité materiály. Už teď se těším na další výrobky. Držím palce jsem rád, že jsem tímto nákupem mohl podpořit další z českých firem. Btw komunikace se zákazníkem by se od Vás mohl kde kdo učit perfektní!! Děkuji.
Realný uživatel
100 %
vse parada a taska dobra
Realný uživatel
100 %
Velká spokojenost jak se super zbožím, rychlým dodání, tak i s příjemným jednáním prodejce.
Realný uživatel
100 %
Kupil som si messenger bag na moj 13" notas... Vuauu este som krajsiu tasku nevidel... Je dost dobra ! ") urcite odporucam
Realný uživatel
100 %
Messenger dnes v pořádku dorazil i s osobním přáním. Naživo vypadá ještě luxusněji, než na fotkách a těším se, až ho pořádně zapřáhnu. Vaše stránky budu pečlivě sledovat a pokud se tam objeví ta Vaše luxusní retro peněženka, která bude mít navíc kapsu na kováky, budu mezi prvními zájemci. A já věřím, že se tam jednou objeví ;-) Děláte to dobře, pokračujte v tom. Díky O.
Realný uživatel
100 %
Jsem opravdu moc spokojená...:)
Realný uživatel
100 %
jedna z věcí, které mi na první pohled byly tak blízké, že jsem byla rychle rozhodnuta...a po obdržení - jedním slovem -nádhera !
Realný uživatel
100 %
Úžasně profesionální přístup a jednání, krásný výrobek.Můj opakovaný nákup a už teď se těším na výrobky další.
Realný uživatel
100 %
Well your products are so good and satisfying and surely everyone will like it �
Zobrazit více
Sledujte náš instagram
Zpracování dat
Schovat