Pozor, pozor. V termínu od 30.7. do 8.8. máme dovolenou a objednávky budou odeslány až v pondělí 9.8. Děkujeme za pochopení. :)

Messenger bag khaki

VOLITELNÉ PŘÍPLATKY
Ražba iniciálů:
Poznámka k produktu:
1790 Kč
addSkladem (dodání do 2 dnů)

1) KVALITNÍ CVOKY A PŘÍSLUŠENSTVÍ

2) HOVĚZÍ KŮŽE

3) KAPSY NA MAGNETICKÉ CVOKY A NOVĚ VNITŘNÍ KAPSA NA NOTEBOOK (AŽ 15")

NOVĚ BYLA PŘIDÁNA KAPSA NA LAPTOP A MOŽNOST VYRAZIT INICIÁLY (BEZ DIAKRITIKY) NA PŘÁNÍ.

Popis produktu

Pravá hovězí kůže a pevné plátno

Náš messenger bag je určen k nošení přes rameno. Je vyroben z odolného bavlněného plátna. Plátno na této brašně doplňuje hovězí usně (kůže) nejvyšší kvality. Kombinace těchto materiálů dělá naši tašku opravdu retro-vintage.

Zapínaní na cvok a nastavitelný popruh

K zaručení stylově vypadajícího a zároveň rychlého zavíraní/otvíraní koženého víka tašky jsme použili cvoky. Použité cvoky zaručují, že taška zůstane bezpečně uzavřena. K ještě většímu zabezpečení brašna disponuje vnitřním zipem.  Popruh si můžete nastavit na velikost, která vám bude vyhovovat. Díky širšímu popruhu není třeba polstrování a současně je nošení tašky pohodlnější. Popruh kvůli bezpečnému nošení nelze odepnout.

Kapsy pro organizaci a rozdělení věcí

Pod koženým víkem se ukrývají dvě přední kapsy, které pro snadnější přístup využívají magnetické cvoky. Taška disponuje třemi kapsami uzavíratelnými na zip. Dvě se nacházejí uvnitř brašny a jedna ze zadní venkovní strany tašky.

Jedinečný vzhled

Na kůži je aplikován speciální vosk, což dodává kůži starodávný vzhled známý ve světě jako crazy horse leather. Díky tomuto vzhledu, přidá každý škrábanec na jedinečnosti našemu messenger bagu. Tato kůže postupem času užívání opravdu „zraje“.   

Rozměry

Rozměry Radims messenger bagu jsou  37 x 13 x 28cm – (D x Š x V).  Uschová až 15“ laptop.

Material50% kůže; 50% plátno
StylRetro
BarvaŠedá
Sledujte náš instagram
Zpracování dat
Schovat