Retro batoh

100 %
Staromódní kamarád
1650 Kč

1) ZAPÍNÁNÍ BATOHU POMOCÍ MAGNETICKÝCH CVOKŮ

2) IMPREGNOVÁNÉ, PEVNÉ A ODOLNÉ PLÁTNO 

3) NASTAVITELNÉ KOŽENÉ POPRUHY

Popis produktu:

Pevné plátno a pravá hovězí kůže

Náš retro batoh je určen do akce. Je vyroben z odolného bavlněného plátna. Plátno na této krosně doplňuje hovězí usně (kůže) nejvyšší kvality.

Retro vzhled a funkčnost

Plátno batohu je impregnováno a zvládne deštivou přeháňku. K zajištění pohodlí, disponuje naše krosna polstrování na záda a popruhy, které jsou nastavitelné.

Zapínaní na pevné magnetické cvoky

K zaručení stylově vypadajícího a zároveň rychlého zavíraní/otvíraní víka a venkovní kapsy batohu jsme použili moderní silné magnetické cvoky. Pod víkem se dá batoh stáhnout jako vak.

Kapsy pro organizaci a rozdělení věcí

Batoh disponuje hlavní polstrovanou kapsou, která pojme až 15“ notebook. Uvnitř se nachází uzavíratelná kapsička na cennosti a dvě další kapsy. Venku retro batoh nabízí kapsu na magnetické uzavírání. Po stranách jsou řemeny k upevnění potřebných předmětů na vašich cestách (stativ, karimatku, vodu atd...).

Rozměry

Radims retro batoh má rozměry 52 x 29 x 18cm – (D x Š x V). 

Hodnocení zákazníku
Realný uživatel
100 %
Vracím se. A ráda. Úžasné věci pro správný chlapy!!! Radime děkuji Vám!
Realný uživatel
100 %
Dobrý den, Radimové! Musím říct že váš nový retro batoh je vážně skvělá práce. Po týdnu nošení si ho nemůžu vynachválit a kdekoliv kde jdu tak vzbuzuje zájem. Jsem rád že můžu hrdě nosit vaši značku a propagovat ji. Doufám že se vám daří a vaše kvalitní výrobky jdou na odbyt.
Sledujte náš instagram
Zpracování dat
Schovat