Retro batoh Měšťák

Retroměšťák
Ražba iniciálů:
Poznámka k produktu:
1790 Kč

Iniciály ručně razíme do kůže na zadní stranu batohu (po domluvě můžeme zvolit jiné místo i počet písmen, bez diakritiky).

Popis produktu

Rádi bychom Vám představili náš nový produkt - takzvaný "batoh retro Měšťák". Připravili jsme jen omezený počet kusů, takže pokud se líbí, tak rozhodně nečekejte. 

Pevné plátno a pravá hovězí kůže

Tento retro batoh je ve městě jako doma. Je vyroben z odolného bavlněného plátna. Plátno na batohu doplňuje hovězí usně (kůže) nejvyšší kvality.

Zapínaní na pevné magnetické cvoky

K zaručení stylově vypadajícího a zároveň rychlého zavíraní/otvíraní víka a venkovní kapsy batohu jsme použili moderní silné magnetické cvoky. Pod víkem se dá batoh zapnout zipem pro větší bezpečí.

Jedinečný vzhled

Na kůži je aplikován speciální vosk, což dodává kůži starodávný vzhled známý ve světě jako "crazy horse leather". Díky tomuto vzhledu, přidá každý škrábanec na jedinečnosti. Tato kůže postupem času užívání opravdu „zraje“.

Kapsy pro organizaci a rozdělení věcí

Batoh disponuje vnitřní polstrovanou kapsou, která pojme hladce 14“ notebook. Venku retro batoh nabízí větší neuzavíratelnou kapsu (například na sešity a učebnice).

Rozměry

Radims retro batoh má rozměry 50 x 31 x 16cm – (D x Š x V).

Sledujte náš instagram
Zpracování dat
Schovat